s Soni Malaj nxit xhelozine e bashkeshortit? | www.Zemra.Org

Soni Malaj nxit xhelozine e bashkeshortit?

Këngëtarja, e cila është një nga mamatë më të reja të shou-bizit shqiptar, Soni Malaj, i ka nisur tashmë koncertet e saj. Ndërsa siç e shohim edhe në këto fotografi, ajo ka qenë e shoqëruar edhe me njërin nga bashkëpunëtorët e saj më të ngushtë, Sinan Hoxha.

Por çfarë mendon balerini i huaj, Mirko, për këtë foto të bashkëshortes së saj? Ndoshta Soni ka dashur ta provokojë edhe dashurinë e sicilianit, për të kuptuar se sa ai e do nusen e tij.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.