s Flori sërish me një hit të ri | www.Zemra.Org

Flori sërish me një hit të ri

Këngëtari, Flori Mumajesi, i cili së fundi po sjell hitet më të mëdha të muzikës shqiptare, sërish vjen me një hit të radhës.

“Marina” titullohet kënga më e re e Florit e cila është realizuar në bashkëpunim me Ylli Baka.

“Marina” një këngë mjaft ritmike pritet të bëhet një nga hitet më të dëgjuara të kësaj vere.

Kënga është realizuar nga produksioni “Threedots”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.