VIP

Swanepoel dëshmon se është numër një (Foto)

Modelja jugafrikane, Candice Swanepoel, ka dëshmuar edhe një herë se e meriton vendin e parë në botën e modelimit.

Biondja seksi ka pozuar me bikini të shtëpisë së modës Victoria’s Secret dhe ka treguar ‘arsyet’ pse është më e mira.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button