VIP

Swift, milionerja kursimtare

Këngëtarja më e famshme në botë e muzikës “country”, Taylor Swift, ka një pasuri mbi 50 milion dollarësh, por përsëri vazhdon të shohë çmimet në supermarket.

”Daily Mail” publikoi fotografitë e 21-vjeçares, të veshur me një fustan veror, ndërsa shëtiste në korridoret e një supermarketi dhe kontrollonte me radhë çmimet, në mënyrë që të identifikonte mallrat më të lira.

Fituese e shumë çmimeve muzikore në vitin 2010 dhe me një album shumë të suksesshëm që vazhdon të shesë mbi një milion kopie në javë, Swift tregoi se e njeh mirë vlerën e vërtetë të parave.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close