VIP

Sylvester Stallone me një talent sekret

“I forti” i Hollywood-it Aktori Sylvester Stallone, ka shfaqur një talent të cilin e ka mbajtur të fshehur prej rreth 35 vitesh: pikturën.

Amerikani ka inauguruar një ekspozitë të tijën në Sankt Moritz (Zvicër) të titulluar: Sylvester Stallone, 35 vjet pikturë.

Gjithsesi, aktori nuk do ta lërë mënjanë aktrimin. Ai do të rikthehet në rolin e luftëtarit në vazhdimin e filmit të vitit 2010, The Expendables (Mercenarët), në të cilin janë protagonistë edhe Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren dhe Eric Roberts.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close