FutbollSport

Seedorf mund të qëndrojë te Milani

Clarence Seedorf nuk e ka mohuar mundësinë që ta vazhdojë karrierën te Milani.

Kontrata e holandezit me Rossonerët skadon gjatë kësaj vere, ndërsa është pritur që ai të transferohet te klubi brazilian, Botafogo.

Megjithatë, lojtari veteran ka thënë se ende është duke i shqyrtuar mundësitë dhe një e tillë është edhe qëndrimi në San Siro.

“Ende nuk kam vendosur për të ardhmen time, por do të vazhdoj të luaj”.

“Ku do të luaj? Nuk kam vendosur ende, por mund të jetë edhe këtu”, ka deklaruar Seedorf për Sky Sport Italia.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close