s Adelina Ismajli Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adelina Ismajli

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Femrat e njohura të ekranit që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike

Femrat e njohura të ekranit që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike

Ato janë të bukura, të suksesshme dhe të famshme. Pamja e tyre përherë të befason. Të qenit në formë dhe sidomos lufta ndaj plakjes nuk është aspak një fenomen shqiptar…. Read more »

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011

Kanë bërë dasma deri në 100 mijë euro, kanë blerë vila 1 milion euro, por kanë fituar gjithashtu disa miliona. Në listën e më të shtrenjtëve futen Elvana, Adelina Ismajli,… Read more »

Adelina kthehet nga Amerika pa këpucë

Adelina kthehet nga Amerika pa këpucë

Është kthyer nga turneu në Amerikë, është gjallë sigurisht, edhe pse dolën fjalët për vdekjen e saj, ndërkohë që flet ekskluzivisht për “Panorama plus”. Është shumë e sinqertë, me një… Read more »

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashkë në një CD internacionale

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashkë në një CD internacionale

Këngëtarja më e suksesshme kosovare, Adelina Ismajli ka vendosur që të kurorëzojë sukseset e saja. Siç u vlerësua në jo pak media shqiptare, ajo bëri hapin më gjigant të karrierës… Read more »