s Adelina Tahiri Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adelina Tahiri

Adelina lë nën hije këngëtarët maqedonas

Adelina lë nën hije këngëtarët maqedonas

Këngëtarja shkupjane, Adelina Tahiri, është dukur super seksi në koncertin kushtuar pavarësisë së Maqedonisë. Siç njoftojnë mediat maqedonase, hiret e saja të bujshme kanë lënë nën hije këngët ritmike. Me… Read more »

Adelina Tahiri thotë “S’je i pari”

Adelina Tahiri thotë “S’je i pari”

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, është rikthyer në skenën muzikore me një videoklip të ri të titulluar “S’je i pari”. Adelina shfaqet në këngën orientale shumë seksi, reflektuar në videoklip linjat… Read more »

Me e bukur nena e Adelina Tahirit se vet ajo! (FOTO)

Me e bukur nena e Adelina Tahirit se vet ajo! (FOTO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

“VIP Shpija”, banorë Shkëndije Mujaj, Zhaku, Adelina Tahiri e Ronela Hajati

“VIP Shpija”, banorë Shkëndije Mujaj, Zhaku, Adelina Tahiri e Ronela Hajati

Edicioni i tretë i spektaklit “VIP Shpija” do të nisë shumë shpejt dhe shikuesit shqiptarë do të kenë mundësinë ta ndjekin përmes ekranit të platformës Digitalb ku prezantimi i është… Read more »

Mami nuk e lë Adelina Tahirin të zë të dashur

Mami nuk e lë Adelina Tahirin të zë të dashur

Ndonëse është në fokus të shumë meshkujve, si në Maqedoni, Kosovë, Shqipëri e diasporë, Adelina Tahiri është ende pa të dashur. “Ndoshta ju duket jo reale dhe ju dukem si… Read more »

Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Këto ditë pritet të nisë spektakli “Dancing With the Stars Albania”, një garë mes emrave të njohur që sfidojnë njëri-tjetrin me kërcim. Ky është viti i tretë i këtij spektakli… Read more »

Në Tiranë përflitet fejesa me Arnita Beqiraj, në Kosovë lidhja me Genta Ismajlin

Në Tiranë përflitet fejesa me Arnita Beqiraj, në Kosovë lidhja me Genta Ismajlin

Çfarë s’po flitet e ç’nuk po shkruhet për këtë Lorikun tonë. Pas lidhjes tejet të bujshme me këngëtaren Adelina Tahiri, të tjera histori janë zbardhur së fundmi nga miq të… Read more »

Seldi kapet mat me Adelina Tahirin

Seldi kapet mat me Adelina Tahirin

E kush nuk do të donte ta kishte sa më afër sirenën e bukur të “Këngës Magjike”! Një këngë shumë e ndier, një interpretim prekës ku këngëtarja nuk kurseu as… Read more »

Adelina Tahiri – Bad boy bad girl

Adelina Tahiri – Bad boy bad girl

Teksti: Ye-ye-yeah what’s up and we just chillet ! A bad boy give to me bad boy (7x) Ti je “Jerk” and shit se kjo osht bomb Adelina nuk esht… Read more »

Adelina Tahiri, këngë kushtuar Lorik Canës

Adelina Tahiri, këngë kushtuar Lorik Canës

Javës që kaloi, tek filloi konkurrimi tek “Kënga Magjike” dhe, siç kemi mësuar, këtë edicion konkurojnë shumë emra të njohur të muzikës shqiptare. Mes tyre, në listë për herë të… Read more »