s Aktoren Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Aktoren

Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re

Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re

Ashton Kutcher duket se tashmë e ka harruar martesën me Demi Moore. E dashura e tij e re quhet Lorene Scafaria. Ata pohojnë se janë miq, mirëpo shoqërimet e shpeshta… Read more »

Justin Theroux i dashuruar ne Jennifer Aniston

Justin Theroux i dashuruar ne Jennifer Aniston

Besohet se Jennifer Aniston ia ka marrë krejt zemrën Justin Theroux. Burimet thonë se Justin ka filluar ta shohë aktoren dhe lidhjen e tij më të madhe dhe është dashuruar… Read more »

Mila Kunis, aktorja më e bukur

Mila Kunis, aktorja më e bukur

Mila Kunis më në fund është nderuar për talentin, aktrimin, por edhe për dukjen e saj. Revista ‘GQ’ e ka shpallur atë si aktoren më të mirë të vitit. Në… Read more »

Lindsay Lohan rifiton lirinë

Lindsay Lohan rifiton lirinë

Ka përfunduar arresti shtëpiak për aktoren Lindsay Lohan pasi ka plotësuar 35 ditë dënimi për vjedhjen e një varëseje në janar të këtij viti. Autoritetet kanë shkuar në shtëpinë e… Read more »

Lorik Cana kishte lidhje me aktoren e pornos

Lorik Cana kishte lidhje me aktoren e pornos

Një sondazh të cilin e ka realizuar revista lokale franceze “Myfreesport”, i publikuar edhe në portalin zemra.org, që ka zbuluar lidhjen e futbollistit të Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, me një… Read more »