Lajme

Justin Theroux i dashuruar ne Jennifer Aniston

Besohet se Jennifer Aniston ia ka marrë krejt zemrën Justin Theroux.

Burimet thonë se Justin ka filluar ta shohë aktoren dhe lidhjen e tij më të madhe dhe është dashuruar shumë në Aniston.

“Justin më të vërtetë mendon se Jennifer është shumë e zonja dhe ai ndoshta nuk e meriton atë. Sa është i dashuruar, u pa edhe gjatë darkës në restorant”, tha një burim.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close