s Dashurin | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dashurin

Aferdita Dreshaj – bën publik të dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi (Video)

Aferdita Dreshaj – bën publik të dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi (Video)

Aferdita Dreshaj – Ben Publik te Dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi, per me shume Shiko Videon ne vazhdim!

Tuna feston ditëlindjen e 28-të

Tuna feston ditëlindjen e 28-të

Këngëtarja e cila po e shijon kulmin e suksesit në karrierën e saj, Tuna, është duke e festuar ditëlindjen e 28-të. Tuna, e cila momentalisht po shijon suksesin e super… Read more »

Si ta kuptoni se të dashurin e keni në depresion?

Si ta kuptoni se të dashurin e keni në depresion?

Cilat janë shenjat kryesore të depresionit, të cilat pothuajse secili mashkull provon t’i fshehë, që në këtë rast i bën krejt ndryshe nga femrat, pasi që ato ndjenjat e tyre… Read more »

Genta Ismaili – Prezanton te Dashurin nga Shqiperia (Foto)

Genta Ismaili – Prezanton te Dashurin nga Shqiperia (Foto)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Nicole Scherzinger ende e don Lewis Hamilton

Nicole Scherzinger ende e don Lewis Hamilton

Nicole Scherzinger ka thënë se ende e dashuron ish-të dashurin, Lewis Hamilton. Këngëtarja seksi është ndarë nga vozitësi i Formula 1 në tetor, pas 4 vjetësh së bashku, por nuk… Read more »

Afroviti Goge lidhet me ish-të dashurin e Aida Bajraktarit

Afroviti Goge lidhet me ish-të dashurin e Aida Bajraktarit

Afroviti Goge është një trend i njohur social. Vajzat e show biz-it qarkullojnë mes njëra tjetrës të dashurit. Kjo ka ndodhur edhe me të dashurin e ri të modeles Afroviti… Read more »

Ndahet me të dashurin, hidhet nga përmendorja

Ndahet me të dashurin, hidhet nga përmendorja

Një vajzë 16-të vjeçare nga fshati Vashtë është lënduar rëndë, pasi u hodh nga Përmendorja  në Kavada nga një lartësi prej 10 metra. Vajza është dërguar menjëherë në klinikat e Shkupit.  Jo… Read more »

Paris Hilton përsëri singël

Paris Hilton përsëri singël

Trashëgimtarja e hoteleve Paris Hilton ndarjen me të dashurin duket se nuk po e përjeton dhe aq keq. Lajmi i ndarjes së Paris më të dashurin e saj Cy Waits… Read more »

Arrestohet Aguilera dhe i dashuri i saj

Arrestohet Aguilera dhe i dashuri i saj

Christina Aguilera dhe i dashuri i saj u arrestuan të dy gjatë orëve të para të mëngjesit, lajmëroi revista amerikane TMZ. Këngëtarja 30-vjeçare dhe i dashuri i saj pesë vjet… Read more »