Browsing Tag

Dashurin

Tuna feston ditëlindjen e 28-të

Këngëtarja e cila po e shijon kulmin e suksesit në karrierën e saj, Tuna, është duke e festuar ditëlindjen e 28-të. Tuna, e cila momentalisht po shijon suksesin e super hitit “Fenix” në bashkëpunim me të dashurin e saj Cozman, ka…

Nicole Scherzinger ende e don Lewis Hamilton

Nicole Scherzinger ka thënë se ende e dashuron ish-të dashurin, Lewis Hamilton. Këngëtarja seksi është ndarë nga vozitësi i Formula 1 në tetor, pas 4 vjetësh së bashku, por nuk ka mundur t’i largojë ndjenjat për të. “Ende e dua. E…

Paris Hilton përsëri singël

Trashëgimtarja e hoteleve Paris Hilton ndarjen me të dashurin duket se nuk po e përjeton dhe aq keq. Lajmi i ndarjes së Paris më të dashurin e saj Cy Waits është bërë i ditur vetëm disa ditë më parë nga revista”Us Weekly”. Ky lajm i ka…

Arrestohet Aguilera dhe i dashuri i saj

Christina Aguilera dhe i dashuri i saj u arrestuan të dy gjatë orëve të para të mëngjesit, lajmëroi revista amerikane TMZ. Këngëtarja 30-vjeçare dhe i dashuri i saj pesë vjet më i ri, Matthew Rutler, u ndaluan pas një nate të kaluar në…