VIP

Tuna feston ditëlindjen e 28-të

tuna feston ditlindjenKëngëtarja e cila po e shijon kulmin e suksesit në karrierën e saj, Tuna, është duke e festuar ditëlindjen e 28-të.

Tuna, e cila momentalisht po shijon suksesin e super hitit “Fenix” në bashkëpunim me të dashurin e saj Cozman, ka zgjedhur një mënyrë shumë familjare për ta pritur ditëlindjen.

Ajo e ka pritur ditëlindjen në mesin e familjarëve dhe të dashurit të saj 27 vjeç, Cozman, ku shihej një tortë krahas buzëqeshjes së këngëtares seksi dhe reperit, buzëqeshje që më shumë se asgjë tjetër tregon sinqeritetin e dashurisë së tyre.

Tuna e ka marrë edhe emrin tjetër artistik ‘zogu’ pas gjesteve kontraverse në klipin “I Asaj” e që vazhduan edhe në videoklipin “Fenix”.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button