s Dashurine | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dashurine

Çdo i shtati person nuk është i lidhur me “dashurinë e jetës së tij”

Çdo i shtati person nuk është i lidhur me “dashurinë e jetës së tij”

Duke kërkuar personin e përshtatshëm, megjithatë shumica heqin dorë dhe kënaqen me të parin që e takon. Studimet kanë treguar që edhe nga ata të cilët nuk janë të lidhur… Read more »

Paragjykimet më të mëdha për dashurinë dhe seksin

Paragjykimet më të mëdha për dashurinë dhe seksin

25% e meshkujve së pari vlerësojnë madhësinë e gjoksit, ndërsa 75% e pjesës tjetër shikojnë në fytyrë dhe duar. Më shumë se gjoksit të madh meshkujt vlerësojnë inteligjencën dhe sensin… Read more »

Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë

Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë

Cristiano Ronaldo po i jep fund beqarisë. Ai dhe supermodelja Irina Shayk do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në altar më 12 korrik pas një lidhje dy vjeçare. Ylli portugez… Read more »

Poezi Dashurie 2012

Poezi Dashurie 2012

Te desha Te desha kur ishe vetem. Te desha kur doje te largoheshe. Te desha dhe pse ti nuk me doje.Po pra! Te kam dashur si askush tjeter dhe ne… Read more »

Adelina Thaçi martohet në shtator

Adelina Thaçi martohet në shtator

Këngëtarja kosovare Adelina Thaçi e cila është e fejuar me publicistin Bardhyl Metaj, do ta kurorëzojë dashurinë e tyre me martesë në shtator. Kështu ka thënë Adelina duke hezituar të… Read more »

E enjtja, e përsosur për seks!

E enjtja, e përsosur për seks!

A e keni ditur se e enjtja është dita më e mirë për seks? Dhe se e mërkura është dita kur keni gjasa më të mëdha për ta gjetur dashurinë… Read more »