Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë

1 35

Cristiano Ronaldo po i jep fund beqarisë. Ai dhe supermodelja Irina Shayk do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në altar më 12 korrik pas një lidhje dy vjeçare.

Ylli portugez ka zgjedhur të vendosë kurorë me modelen ruse pas Kampionatit Europian.

Irina, raportojnë mediat spanjolle, është duke përzgjedhur fustanin e bardhë për ditën e saj të madhe. Dasma do të mbahet në Madeira, ishullin e Portugalisë ku ka lindur kampioni i familjes Dos Santos Riveira.

Leave A Reply

Your email address will not be published.