s Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë | www.Zemra.Org

Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë

Cristiano Ronaldo po i jep fund beqarisë. Ai dhe supermodelja Irina Shayk do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në altar më 12 korrik pas një lidhje dy vjeçare.

Ylli portugez ka zgjedhur të vendosë kurorë me modelen ruse pas Kampionatit Europian.

Irina, raportojnë mediat spanjolle, është duke përzgjedhur fustanin e bardhë për ditën e saj të madhe. Dasma do të mbahet në Madeira, ishullin e Portugalisë ku ka lindur kampioni i familjes Dos Santos Riveira.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.