Browsing Tag

Dashuruar

Seldi kapet mat me Adelina Tahirin

E kush nuk do të donte ta kishte sa më afër sirenën e bukur të “Këngës Magjike”! Një këngë shumë e ndier, një interpretim prekës ku këngëtarja nuk kurseu as lotët dhe në fund transformimi nga sirenë në një femër super seksi, më shumë e…

Lewinsky, ende e dashuruar me Clinton

E bërë e famshme si njeriu që tronditi presidencën e Bill Clinton-it duke bërë të ditur një raport jashtëmartesor me presidentin, Monica Lewinsky vazhdon të jetë e dashuruar 15 vjet më pas me të. 37-vjeçarja Lewinsky është sot një…

Vesa Luma e dashuruar

Vesa Luma, këngëtarja që korri sukses më këngën “Vetëm” tek “Kënga Magjike”, rrëfehet se është e dashuruar, por pa rrëfyer emrin e të dashurit të saj. “Nuk më duket e drejtë të zbuloj gjithçka nga jeta private, por nuk do të jem shumë…