s Nga | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: nga

Tre të arratisurit nga burgu tentojnë kufirin me Greqinë

Tre të arratisurit nga burgu tentojnë kufirin me Greqinë

Policia e Korçës ka dhënë detaje për operacionin e kërkimit për tre të dënuarit që ndodhen ende në arrati. Sipas policisë, dyshohet se Gëzim Toma, Reiz Haxhiraj dhe Eduart Lulo… Read more »

Lady Gaga ndahet nga i dashuri

Lady Gaga ndahet nga i dashuri

Lady Gaga raportohet se është “shkelmuar” nga i dashuri i saj pasi ky nuk ka mundur ta durojë orarin e saj të ngarkuar të punës. Këngëtarja ka qenë në lidhje… Read more »

23 vjeçari nga Gostivari gjendet i vdekur në Tetovë

23 vjeçari nga Gostivari gjendet i vdekur në Tetovë

Mbrëmë rreth orës 21 e 30 minuta në udhëkryqin Jane Sandanski dhe JNA është gjetur trupi i pajetë i 23 vjeçarit Kadri Tahiri nga Gostivari. Menjëherë në vendin e ngjarjes… Read more »

Nga burgu koordinohen për transfere!

Nga burgu koordinohen për transfere!

Fisnik Blakaj ka komunikuar disa herë në telefon me Natalie Velijaj derisa ajo gjendej në burg. Blakaj madje ka shkelur edhe arrestin shtëpiak duke shkuar në bankën NLB në Istog,… Read more »

Prezantusja puth ne buze nje vajze nga publiku

Prezantusja puth ne buze nje vajze nga publiku

Prezantusja puth ne buze nje vajze nga publiku [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikone si lekunden ndertesat nga termeti dhe nuk rrezohen

Shikone si lekunden ndertesat nga termeti dhe nuk rrezohen

Shikone si lekunden ndertesat nga termeti dhe nuk rrezohen [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikoni se si polici e shpeton gruan nga nje agresor me thike (Video Shokuese)

Shikoni se si polici e shpeton gruan nga nje agresor me thike (Video Shokuese)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Johnny Depp shkelmohet nga Amber Heard

Johnny Depp shkelmohet nga Amber Heard

Johnny Depp është sërish i vetmuar – aktori raportohet se është shkelmuar nga e dashura e tij Amber Heard. Aktori 49-vjeçar thuhet se është “i thyer” pasi bukuroshja 26-vjeçare i… Read more »

Xhandarmeria serbe e hoqi pllakën përkujtimore nga qendra e Preshevës (video)

Xhandarmeria serbe e hoqi pllakën përkujtimore nga qendra e Preshevës (video)

Forca të mëdha speciale të xhandarmerisë serbe sot në orën 7,15 minuta të mëngjesit kanë larguar lapidarin e dëshmorëve të UÇPMB-së të vendosur në qendër të Preshevës, transmetojnë mediat serbe…. Read more »

Shqiptari nga Maqedonia vret studentin nga Shqipëria në Itali

Shqiptari nga Maqedonia vret studentin nga Shqipëria në Itali

Një i ri shqiptar, student në Itali, humbi jetën si pasojë e goditjeve fatale në kokë që mori në Firence të Italisë, kurse shtetasi nga Maqedonia i dyshuar për krimin… Read more »