s Policia | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Policia

Shiko cka i ben mafia ruse policise (VIDEO)

Shiko cka i ben mafia ruse policise (VIDEO)

Shiko cka i ben mafia ruse policise (VIDEO) Vazhdo per te pare videon! [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Ekskluzive: Video e arrestimit të Fadil Arsllanit nga Gostivari (VIDEO)

Ekskluzive: Video e arrestimit të Fadil Arsllanit nga Gostivari (VIDEO)

Ministria e Punëve të Brendshme ka publikuar videon me pamjet gjatë arrestimit të Fadil Arsllanit, që akuzohet për kriminalitet, fajde dhe veprimtari të tjerë paligjshme. Vazhdoni per te pare videon:… Read more »

Skandal: Policia i nxjerr nga shtrati burrin dhe gruan gjysëm të zhveshur (Video)

Skandal: Policia i nxjerr nga shtrati burrin dhe gruan gjysëm të zhveshur (Video)

Nuk dihet ende veprat penale e ty dyshuarve pasi për to duhet të vendos Gjykata ndërsa të akuzuarit duhet të trajtohen në mënyrë njerëzore, është regulli që vlen në botën… Read more »

Tetovë: Policia përleshet me protestuesit!

Tetovë: Policia përleshet me protestuesit!

Grupi i protestuesve që qëndronte përballë kordonit policorë, ka filluar të shpërndahet, ndërkohë që policia ende qëndron e pozicionuar në vendin e sajë. Në drejtim të grupit të mbetur të… Read more »

Kjo është dhuna e ushtruar nga policia, ndaj shqiptarëve në Shkup (VIDEO+FOTO)

Kjo është dhuna e ushtruar nga policia, ndaj shqiptarëve në Shkup (VIDEO+FOTO)

Janë tmerruar banorët e lagjeve shqiptare nga bastisjet, përveç tjerash, disa të rinj shqiptar u keqtrajtuan nga policia maqedonase, në disa raste deri në gjakosje. VIDEO 10 minutëshe nga gjithë… Read more »

Policia e organizoi djegjen e lokalit tim – Video

Policia e organizoi djegjen e lokalit tim – Video

Pronari i restorantit të djegur mrbëm në lagjen Gjorgje Petrov ku ndodhi vrasja e maturantit maqedonas ka treguar në detaje se si ndodhi djegja e lokalit të tij. Ai tha… Read more »

Shkup: Hakmerret policia, shumë arrestime në Bit Pazar

Shkup: Hakmerret policia, shumë arrestime në Bit Pazar

Shumë persona janë arrestuar gjatë akcionit të madh policor që është zhvilluar mbrëmë në Bit Pazar të Shkupit, lajmëron Press24. Janë arrestuar disa persona të cilët kanë qenë të përfshirë… Read more »

Policia bastis lokalet e natës “Beli 9? dhe “Nota” në Tetovë dhe Gostivar

Policia bastis lokalet e natës “Beli 9? dhe “Nota” në Tetovë dhe Gostivar

Punësimi i paligjshëm çon në arrestimin e 38 vajzave që punonin në lokalet dhe restorantet e Tetovës dhe Gostivarit. Policia e Tetovës bën të ditur se gjatë një operacioni policor… Read more »

Incidenti, policia heton rastin e mbrëmshëm

Incidenti, policia heton rastin e mbrëmshëm

E ndërsa dje në zyrat e qeverisë u promovua falja dhe bashkëjetesa, mbrëmë në Shkup u regjistrua incidenti i radhës i rrahjes në autobusë. Ministria e Brendshme tha sot se… Read more »

Vrasja brutale e tinejxherit (Video, +18)

Vrasja brutale e tinejxherit (Video, +18)

Policia kanadeze vrau brutalisht në Toronto të Kanadasë, adoleshentin Sam Yatim (18), me nëntë të shtëna në 13 sekonda. Ata e vranë të riun sepse në tramvaj mbajti thikën në… Read more »