Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Taksisti gjen çantën me 187 mijë $, do të çuditeni se të kujt ishin paratë

0 24

pare

Një taksist gjen një çantë brenda së cilës ishin jo pak, por 187 mijë dollarë.

Dikush i kishte harruar në sedijen e pasme. Ai nuk u mendua dy herë, por e dorëzoi çantën në polici. Një gjest i madh që jo të gjithë do ta kishin bërë.

Por pjesa më interesante e kësaj historie të ndodhur në Boston të SHBA-ve është diçka tjetër. Policia nisi kërkimet dhe zbuloi se çanta me, para i përkiste një të pastrehi.

Ato para ia kishte lënë trashëgimi i ati që sapo kishte vdekur. Kur i kthyen paratë endacaku i dhuroi taksistit …100 dollarë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.