FutbollLajmeSportVIDEO

Talenti shqiptar i gatshëm për Arsenalin (VIDEO)

Mesfushori i Arsenalit, Alban Bunjaku, shpreson se ai do të ketë rast të depërtojë në ekipin e parë të klubit londinez këtë sezon.

Kosovari 18-vjeçar, i cili është lindur në Londër, synon të fitojë rastin për të debutuar në ekipin e parë.”Ende nuk jam stërvitur me rregull me ekipin e parë, por do të më pëlqente të fitoj një shans këtë sezon. Besoj se do t?ia dal mirë, besoj se jam mjaft i mirë dhe shpresoj se nëse vazhdoj të luaj siç po bëj për momentin, shansi im do të vijë”, ka thënë mesfushori shqiptar.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close