VIP

Tamara Ecclestone bën plazh me vathë 150 mijë euro

Trashëgimtarja e pasur, Tamara Ecclestone si për të treguar jetën e saj në luks, pak ditë më parë ka shkuar në plazh me vathë të dekoruar me urë të çmuar në vlerë prej 150 mijë euro.

Tamara aktualisht është duke pushuar në Maldive me të dashurin e saj Omar Kiamin, por në plazh nuk shkon pa bizhuteri luksoze.

Është vërejtur se në plazh mban një palë vathë diamanti, një orë dore të shtrenjtë nga “Rolex” dhe një byzylyk prej arit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button