VIP

Tayna bëhet kapitene

Reperja Tayna pas shijimit të mbrëmjeve muzikore që pati në Kosovë dhe Shqipëri gjatë verës, tashmë ka ndërruar destinacion

Ajo është parë në Zvicër duke lundruar në një rast derisa ka zgjedhur edhe një “profesion të ri”.

“Mund të notosh, zhytesh apo të jesh kapitene. Unë e zgjodha profesionin tim ?”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë së saj.

Tayna ka qenë njëra prej këngëtarëve më të kërkuara nëpër mbrëmjet muzikore sivjet ku është parë duke u përcjellur nga një mori fansash të saj që kanë mbushur klubet e natës.

Kënga e fundit e saj është “Taka” që këngëtarja e lansoi tri javë më parë.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button