VIP

Të pasmet e Shkëndije Mujaj, fotot e reja provokative

Shkëndije Mujaj së fundi  ka sjellë disa fotografi të reja ku mund ta shikoni shumë qartë formën e të pasmeve të bollshme të saj.

Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka thene para pak kohesh ne nje interviste per mediat roze  se te pasmet e saj i ka 100 % origjinale, dhe ndihet mirë për faktin që të pasmet e saj janë në formë.

[wp-like-locker]

 

[/wp-like-locker]

 

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button