s Të pasmet e Shkëndije Mujaj, fotot e reja provokative | www.Zemra.Org

Të pasmet e Shkëndije Mujaj, fotot e reja provokative

Shkëndije Mujaj së fundi  ka sjellë disa fotografi të reja ku mund ta shikoni shumë qartë formën e të pasmeve të bollshme të saj.

Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka thene para pak kohesh ne nje interviste per mediat roze  se te pasmet e saj i ka 100 % origjinale, dhe ndihet mirë për faktin që të pasmet e saj janë në formë.

[wp-like-locker]

 

[/wp-like-locker]

 


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.