Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Tetovë: Djali e rreh babain, e bën për në spital

foto-nga-tetova58 vjeçari nga Tetova lufton për jetën në Klinikën e Shkupit pasi sot pasdite rreth orës 16 është rrahur nga djali I tij dhe kunati I djalit.

Siç bëjnë të ditura mediat maqedonase 58 vjeçarit Nuhi M. nga lagja Drenovec e Tetovës nga dajaku që I’a ka dhënë djali Irfan M. dhe kunati Adnan M. ka të thyer disa brinjë dhe në kuriz. Nuk ka informata se pse ka ardhur deri të kjo ngjarje tronditëse.

Policia ka informuar për rastin dhe punon në zbardhjen e rastit respektivisht për kapjen e autorëve të cilët janë në ikje. Babai vazhdon të luftojë për jetën në Klinikën e Shkupit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button