DashuriaTregime Erotike

Tregime Erotike – Historia ime me Blerten

Kjo eshte historia ime me Blerten. Ndenjem vetem pak jave sepse une do te largohesha nga ai vend. Kishte vetem seks ne cdo takimin tone. Por ne fund e kuptuam se kishim rene ne dashuri me njeri-tjetrin.

E kisha takuar me dhjetra here por se kisha menduar se ndonje dite do te me terhiqte vemendjen. Blerta eshte 29 vjec dhe banonte shume afer shtepise sime bashke me vajzen e saj 2 vjec. Femija ishte frut i nje martese te parealizuar me ish te dashurin e saj. Kishte mbetur shtatzane me dhe ne ndersa priste qe te lindte e ndane.

Kjo histori e kishte goditur shume keq dhe e kishte bere qe gjithe kohes te mos pranonte asnje marrdhenie me nje mashkull tjeter. Beheshin rreth 3 vjet qe ajo as nuk kishte puthur nje mashkull. Ne kete gjendje e gjeta une Blerten nje mdasdite tetori (2004). Ate dite shkova te zyra ku punonte Blerta dhe ajo me ndihmoi per cka me duhej. Levizte shpejt neper zyra me kostumin e saj bardh e zi. Nuk bente tualet por poshte syzeve dalloheshin syte qe i shkelqenin. Ecte dhe leviste me delikatese vithet e saj te ngritura dhe shume te bukura qe mundohej ti fshehte poshte veshjeve serioze.

Gjithmone kishte qene ashtu, e fshehur. Ndersa me afrohej ne tavolinen ku isha ulur i zbulohej gjoksi here pas here dhe une nuk rrija dot pa e vene re kete gje. I pelqente. Duket se ideja qe nje mashkull endjente ate afer e ngacmonte. Une e pashe kete gje dhe ne nje moment, kur po ndaheshin u kujdesa qe ta ngacmoja sa me shume qe mundesha. Ndersa fliste duke qendruar ne kembe para meje, une po e falenderoja per ndihmen, i vendosa doren te supi dhe me pas midis qafes e veshit me qellim qe ta afroja nga vetja per ta puthur miqesisht ne faqe. E pashe qe ngrihu e gjitha sepse shtrengoi letrat qe mbante ne dore te cilat kerciten. I thashe edhe njehere faleminderit dhe u largova ngadale, hapa deren dhe ika.

Ate dite prita gjithe kohes qe te merrja ndonje telefonate nga ajo por nuk ndodhi. Mendova se nuk kishte funksionuar aspak strategjia qe perdora dhe e lashe pas fare pas dore. Por sishte e thene sepse te nesermen pashe qe dokumentat qe kisha marre prej saj nuk ishin te plota. Nje leter mbeti ne zyren e saj. U ktheva dhe nuk e gjeta ne zyren e saj, morra numrin e telefonit te shoqet e zyres dhe i telefonova. E hapi menjehere dhe nuk foli.
-Alo Blerta….(qetesi)…
-Numri i Blertes eshte ky?….
Prita dhe pak dhe askush nuk po fliste. Kur nga ana tjeter degjova nje ze, qe me tha….
-Me pelqen zeri yt ne telefon, e dija qe do me merrje sepse nuk ti kam dhene te gjitha letrat”, me tha ajo.

Me tha qe te prisja se do te vinte per pak minuta. Serish me veshjen e saj zyrtare po kete here kemisha ishte e zberthyer dicka me shume dhe ndersa u afrua ndjeva nje arome parfumi te perziere me aromen e gjoksit te saj qe mu perplas ne fytyre ku u afrua me takoi dhe me puthi ne faqe. Ndersa shikonte qe syte e mij vjedhurazi futeshin poshte kemishes se saj te gjoksi i bardhe, i ngritur lart dhe majat e gjoksit qe kercenin gati pertej kemishes. Me terhoqi ajo pamje, e saj. E ftova te pime nje kafe se bashku dhe shkuam ne nje lokal afer stadiumit “Qemal Stafa”. Biseduam per gjera qe lidhen me punen tone dhe une nuk po ja ndaja syte qafes, buzeve dhe gjoksit te saj. Ajo e vuri re kete gje dhe nuk nguronte qe here pas here ta zbulonte.
-Ti ke gjoks shume te bukur Blerta”, morra une guximin
-Gjynah qe e fsheh pas kemishave te gjera.
Ajo ngriti syte, heshti me shikonte ne te gjitha levizjet e mija, dhe tha vetem
-Kaq. vetem gjoksi
U afrova pak dhe i kapa doren me te cilen mbante goten e ujit ne tavoline
-Me pelqejne edhe duart e tua. Lum ai qe provon ledhatimin e ketyre gishtave
Ajo u skuq dhe u largua.

Mua mu duk se nuk i pelqente kjo qe i thashe nga ideja qe kisha per te si nje femer shume e terhequr.
-C’do besh neser- me tha-Kam shume deshire te shkoj ne kete kohe ne breg te detit.
Me pelqeu kerkesa e saj direkte dhe pranova menjehere qe te shkoja ta merrja ne shtepi ne mengjes. Ne mbremje mendova qe ti telefonoja per te lene saktesisht orarin kur do takoheshim. Ajo kishte ndryshuar zerin. Me tha se ishte shtrire ne shtrat dhe sa kishte dale nga dushi. Fliste me ze te ulet sepse pak me tej flinte vajza e saj e vogel.
-Me ngacmon shume zeri yt, shume i embel, me duket sikur me peshperti ne vesh- i thashe.
Ajo heshti dhe priste qe une te flisja. Vazhdova me tej
-Vetem ideja qe je shtrire ne shtrat pa ate veshjen tende zyrtare me sjell mendime shume te nxehta-i thashe.

-Cfare mendimesh te vijne-tha duke ulur akoma me shume zerin. I degjoja frymarjen e saj qe me dukej sikur e kisha afer fare. Pasi e ngacmova me tej me fjale dhe ajo filloi ta ndjente gjithcka qe flisnim deri sa ariti nje moment duke thene-Po lagem- me pelqeu kjo gje sepse mendova qe shume shpejt gjerat do te shkonin ashtu sic mendoja une. E dija qe gjithmone kisha patur sukses ndersa flisja me vajzat ne telefon dhe kete here dukej se po me ecte. Ndersa flisnim arrita ta bind qe te masturbonte dhe ne ate moment me tha se kishte nisur qe te prekej shume kohe me pare. Folem aq sa bateria e telefonit tim u shkarkua. Mua me zuri gjumi menjehere dhe te nesermen, e kisha pushim, u nisa drejt shtepise se Blertes per ta marre.

Ajo kishte dale me kohe sepse kishte derguar vajzen e vogel te shtepia e kusherises se vet. U nisem rruges dhe ajo per asnje carst nuk guxonte qe te me shikonte ne sy. Me nje dore mbaja timonin dhe me tjetren i prekja doren asaj te cilen e kishte vendosur ne mes te kembeve. Prej andej vinte nje nxehtesi e madhe e e ndjeva se ajo ne ate cast ishte gati e kontraktuar. U ndalem prane nje plazhi privat ne Durres qe ishte bosh. Nisem te shetisnim ne ane te detit dhe une e mbaja nga beli. Asaj po i pelqente kjo sepse mbeshtetej te une dhe fliste pa pushim. U ulem nje cast dhe une perfitova nga rasti e perqafova dhe nisa ta puthja, ne fillim ne balle, ne sy, ne hunde ne faqe ne mjeker dhe ndersa po afroja buzet te buzet e saj, ndjeva qe mezi merrte fryme i hapi buzet dhe priste qe ta puthja. E rrethova nga beli dhe e afrova pas vetes. Ajo nisi te dridhej dhe mbylli syte. E putha ngadale dhe pastaj ndjeva qe dridhjet e asaj u shtuan, nisi te me shtrengonte dhe kafshonte buzet, futi duart poshte kemishes sime dhe po me prekte ne trup. Doren tjeter e vendosi mbi kembet e mija dhe e levizte e ne fund e ndali mbi karrin tim. Nisi ta prekte dhe shtrengonte fort sa me shkaktonte dhimbje. Kishte kohe pa ndjere dicka te tille ne doren e saj.

-Zemer, ikim ne nje hotel- i thashe une duke e ledhatuar.
-Po iki. Shpejt-U cuam prej aty dhe gjate gjithe rruges nga plazhi i Durresit deri te “James” prane “111” e beme vetem duke u ledhuatuar. Une kisha vendosur doren ne mes te kembeve te saj dhe ndjeja nxehtesine qe vinte prej andej, ndersa ajo vazhdonte te dridhej. Mberitem menjehere dhe u kujdesa qe recepsionisti te na jepte dhomen qe kisha me shume qef. Nje te rrethuar me pasqyra nga te gjitha anet qe kur ishe brenda te dukej sikur e beje me disa femra njeheresh. Hyme brenda me padurim. Blerta mbeti ne mes te dhomes dhe nuk dinte se cfare te bente. Ndjehej ne siklet me gjithe ate shkelqim qe ishte brenda. Ula pak dritat dhe ne dhome u krijua nje ngjyre e kuqe. U afrova nga pas e rrethova me duart e mija ne bel dhe nisa te ledhatoj ndersa e puthja ne sup dhe ne faqe, ajo ktheu koken nga une duke renkuar dhe me puthi ne buze ndersa vithet i ngjeshi pas karrit tim duke qendruar pak e perkulur. Nisa ti heq kemishen dhe vendosa duart mbi gjoksin e saj te forte. Digjej e gjitha, nisi te renkonte, u kthye nga une, dhe po me zberthente pantallonat. Vajza qe deri ne ate moment ishte e urte dhe e turpshme u shnderua komplet. Nisi te fliste me ze te larte dhe me kerkonte duke me thene

-Nxire karrin tend se dua qe ta shikoj tani-
E ndihmova qe te zberthente pantallonat e mija dhe njekohesisht zbertheva edhe te sajat te cilat rane menjehre ne fund te kembeve sapo i hoqa rripin. Ishim te dy me mbathje dhe me kemishe ne mes te dhomes. Pantallonat dhe kepucet i kemi hequr dhunshem. Ajo me puthte me epsh dhe here pas here ulej dhe me kafshonte ne gjoks. I pelqente qe te kapte pjeset e mija me te shendetshme. Pasi u zhveshem e morra ne krah dhe u afruam ne drejtim te krevatit. Doja ta hidhja siper dhe pastaj te hipja edhe une mbi te por ajo ndaloi.
-Qendro ne kembe-me tha-se dua qe te kem te gjithin timin ate qe e deshirova qe heren e pare kur te takova.

U ul ne krevat dhe vendosi duart mbi gjoksin tim dhe nisi ti ule ngadale. Arriti te bokset dhe nisi ti ule duke e mbajtur fytyren shume ngjithur me trupin tim. Karri im ishte rritur ne maksimum dhe ndersa ajo hoqi mbahtjet e mija, ai doli dhe u perplas mbi fytyren e saj. Ajo e priti me shume qef dhe i shkelqyen syte, vendosi nje dore poshte testikujve dhe nisi ti ledhatonte, ndersa me tjetren mbeshtolli karrin tim.
-Ohhh sa i mire qe qenka. Sa i forte. Te ngjan ty shpirt. Jo shume i gjate por i trashe. Mmmm. Dua te ta ha te gjithin llokumin tim-me tha dhe ndersa mbylli pergjysem syte vendosi buzet mbi koken e tij qe ishte skuqur nga tendosja. Pas pak i gjithe karri im rreshqiti brenda gojes se saj dhe ajo nisi ta thithte dhe ta fuste gjithmone e me thelle. Une kisha frike se mos prishesha ne fillim nga ajo nxehtesi e gojes se saj. Gjuha e saj prekte here pas here deri ne fund te karrit tim, ajo renkonte dhe vazhdonte. E ndalova. Ja hoqa koken me force dhe e shtyva ne krevat. Ajo rrinte shtrire dhe me lutej qe te vazhdonte ta merrte ne goje.
-Me ka dale ne ender karri yt. E ke si llokum-tha. Por kjo sme bindi qe ta lejoja me sepse nese vazhdonte atehere do te prishesha shume shpejt. I ngrita kembet siper ndersa ajo rrinte shtrire dhe i vendosa duart poshte vitheve te saj. Doja ti hiqja mbathjet dhe ajo me ndihmoi per kete. Ishte e gjitha e rruar dhe buzet e pidhit te saj i shkelqenin, ishte lagur. U ula dhe menjehere ndjeva duart e saj mbi koken time. E kuptoi se cdoja te beje dhe sapo buzet e mija preken fundin e barkut te saj. U drodh menjehere dhe hapi kembet e me pas i vendosi mbi supet e mija.

Nisa qe ta puthja dhe ti ngacmoja klitorin me gjuhe ndersa ajo rrenkonte aq sa degjohej ne korridorin e hotelit. Vazhduam gfjate ashtu deri sa ajo me kerkoi qe te ndalonte sepse po i merrej fryma, nuk mund te duronte me. Une vazhdova dhe pak dhe ndjeja se si ajo dridhej nga orgazmat qe nuk i ndalonin. Ne fund bertiti aq shume sa se kisha degjuar asnjehere. Ndalova dhe po e shikoja nga poshte, ajo ngriti koken dhe duke me buzeqeshur me tha:
-O zot s;e kisha provuar kurre kete gje. Tani dua qe te futesh karrin tend te gjithin te une-E ngrita me shoejtesi dhe u hodha siper saj. Kembet e saj mu mbeshtollen rreth belit. Doja qe te fusja doren poshte dhe ta merrja karrin per ta vendosur siper pidhit te saj. Por ajo me ndaloi. Nisi te me puthte dhe e vendosi vete doren te karrin im.
-Ma jep mua. Dua ta fus vete- e vendosi karrin siper pidhit te saj dhe pastaj rreshkiti poshte meje duke i dhene trupit para. Mu duk sikur po ma bente ajo mua. Karri im hyri me shume veshtiresi brenda saj. Ishte tmeresisht shume e ngushte dhe nese nuk do te ishte lagur mire do te kisha pasoja. Nisa te leviz fort dhe pas cdo goditje qe i jepja ajo renkonte dhe thoshte -me thelle. Rritmi u shpeshtua shume dhe renkimet e saj ishin britma te gjata qe perfundonin me shprehjen-O zemer cfare karri, ose te hengsha karrin. Duart i kisha vendusur poshte vitheve te saj dhe shtyja me force brenda saj. Ndersa po e ndjeja qe po prishesha u terhoqa pas ajo me shtyu me force dhe vendosi gjoksin para karrin tim qe hodhi me force spermen. Gjoksi i saj u be qull dhe ajo me shikonte me adhurim ne fytyre ndersa une po prishesha.

Ajo e morri ne dore serish dhe e fshiu pikat e fundit te spermes qe kishin mbetur dhe nisi qe ta merrte ne goje. Skisha kohe as te pushoja pak, karri im qendronte dru i forte. Pasi e pa qe une isha gati u ngrit, u kthye pas dhe kerkoi qe t’ia fusja ne pidh. U futa me shpejtesi dhe nisa ta pompoj ndersa ajo futi doren nga poshte, kapi testikujt e mij dhe nisi ti ledhatonte ndersa une levizja para mbrapa. Ishim bere qull ne djerse dhe bytha e saj e bukur shkelqente nga pikat e djerses ajo ndaloi dhe me kerkoi dicka tjeter. Donte qe te hipte siper meje. U shtriva dhe ajo u ul siper duke qendruar perballe meje. E futi karrin brenda dhe ndersa leviste nisi te prekte klitorin e saj. Une vendosa menjehere doren ne vend te dores se saj dhe nuk desh shume qe ajo te shperthente ne orgazma te njepasnjeshme. U perplas me force mbi mua dhe mezi merrte fryme. Nuk fliste dot, e vetmja gje qe me tha ishte qe do te me falte gjithka per ato emocione te forta qe po provonte. Une s’isha prishur ende dhe me shkoi ne mendje nje mendim i erret.
-Te gjiha? e pyeta dhe vendosa doren mbi bythen e saj. Ajo shtangu por me pas buzeqeshi.

-Do me dhembe, zemra. po nese do ti e provojme-tha. Nuk prita me kerceva lart dhe dola nga pas saj. I vendosa poshte barkut te dyja jasteket dhe pasi ja laga pak bythen por edhe karrin tim nisa ta fus brenda. Ajo mblidhej dhe me thoshte qe i dhimbe por me pas nisi te hynte. Ajo spo ankohej me dhe une e futa te gjithin brenda. E ngrita pak me lart dhe nisa ta pompoj fort. Ajo po provonte orgazmen e rradhes ndersa une po e pompoja me force nga siper. Po i pelqente shume sepse renkonte nga kenaqesia. Kur e ndjeva qe po vija i thashe sepse mendoja qe donte qe ta derdhja serish mbi gjoksin e saj. Ajo spo levizte dot me por kapte me force kembet e mija dhe me terhiqte nga vetja. Une nuk e mbaja dot me dhe u derdha brenda saj. Nuk e nxora dhe qendrova ashtu deri sa karri im nisi te zbutej. Na zuri gjumi dhe pas 2 oresh u ngritem. Ishim te raskapitur. Nisem te benim seks ne dush kete here. Pothuajse cdo dite takoheshim dhe nese nuk shkonim ne hotel benim seks ne makinen time ngjitur me pallatin ku banonte ajo. Deri sa erdhi koha qe u ndame. Tani jetojme larg njeri-tjetrit por kemi lene nje premtim. Kur te takohemi do te rikujtojme takimin tone te pare, ne te njejtin vend.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button