VIP

Tuna në shtrat me Gentën

Pas lajmit se është biseksuale, Tuna ka vazhduar me provokimet e saj në Facebook.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto të saj mëngjesi me Gentën në shtrat. Tuna aktualisht ndodhet në Turqi, ku ndodhen edhe Genta, Ryva Kajtazi dhe Nora Istrefi.

Këngëtarja shkupjane,  është shfaqur mjaft në formë dhe e qeshur, pavarësisht se momentet e trishtuara që ka kaluar së fundmi në jetën e saj personale, natyrisht që kanë lënë gjurmë. Nuk ka mjaftuar kaq, por Tuna, e cila duket të ketë ndarë dhomën me këngëtaren tjetër që është ndarë më parë nga i fejuari, Genta Ismajli.

Para disa javësh Tuna u nda nga Rilind Reka, ndërsa disa media spekulonin se është biseksuale.

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button