VIP

Genta, Nora, Ryva dhe Tuna bejn xhirime ne Turqi

Kater kengetaret e njohura Ryva Kajtazi, Genta Ismajli, Altuna Sejdiu dhe Nora Istrefi pozojne se bashku, foto eshte nxjerre nga Nora Istrefi ne profilin e saj ne FB.

Pershendetje nga Turqia, ku po bejmë xhirimin e emisionin e Labit ne Rtv21, te cilin do ta ndiqni se shpejti ne RTV21 ( Ryva, Genta, Tuna dhe Une.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button