Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Vajza 26-vjeçe ia prenë të dashurit penisin me gërshërë kopshti (Foto)

0 245

Një grua është arrestuar, pasi raportohet se ia ka prerë të dashurit penisin me gërshërë kopshti derisa ai ishte duke fjetur.

Brenda Barattini 26-vjeçe, besohet se ia “kishte masakruar penisin” të dashurit të saj 40-vjeç, pasi u fut në shtëpinë e tij tinëzisht derisa ai ishte duke fjetur, transmeton Zemra.org.

Policia në Cordoba të Argjentinës, ka arrestuar Barattinin pasi i dashuri i saj i përgjakur që është identifikuar vetëm si Sergio F, ka arritur t’i telefonoj ndihmës së shpejtë.

Ai është pranuar në spital me “prerje të thella në penis dhe testikuj”, por një gjë është e sigurt se ka mbetur pa organ gjenital.

Ndërkaq, arkitektja Brenda është shpallur fajtore për sulm fizik, por ende nuk i ka treguar policisë arsyen që e detyroi ta ndërmarrë këtë veprim.

Ky rast ka ngjallur kujtimet e Lorna Bobbit, e cila në vitin 1993 ia kishte prerë penisin të dashurit të saj John, ku më pas e kishte hedhur në një fushë. /Telegrafi/

Leave A Reply

Your email address will not be published.