s Vajza 26-vjeçe ia prenë të dashurit penisin me gërshërë kopshti (Foto) | www.Zemra.Org

Vajza 26-vjeçe ia prenë të dashurit penisin me gërshërë kopshti (Foto)

Një grua është arrestuar, pasi raportohet se ia ka prerë të dashurit penisin me gërshërë kopshti derisa ai ishte duke fjetur.

Brenda Barattini 26-vjeçe, besohet se ia “kishte masakruar penisin” të dashurit të saj 40-vjeç, pasi u fut në shtëpinë e tij tinëzisht derisa ai ishte duke fjetur, transmeton Zemra.org.

Policia në Cordoba të Argjentinës, ka arrestuar Barattinin pasi i dashuri i saj i përgjakur që është identifikuar vetëm si Sergio F, ka arritur t’i telefonoj ndihmës së shpejtë.

Ai është pranuar në spital me “prerje të thella në penis dhe testikuj”, por një gjë është e sigurt se ka mbetur pa organ gjenital.

Ndërkaq, arkitektja Brenda është shpallur fajtore për sulm fizik, por ende nuk i ka treguar policisë arsyen që e detyroi ta ndërmarrë këtë veprim.

Ky rast ka ngjallur kujtimet e Lorna Bobbit, e cila në vitin 1993 ia kishte prerë penisin të dashurit të saj John, ku më pas e kishte hedhur në një fushë. /Telegrafi/


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.