s E kuptoi se burri e kishte tradhtuar, kur pa imazhin nga dhoma e tyre e gjumit në Instagramin me vajze tjetër | www.Zemra.Org

E kuptoi se burri e kishte tradhtuar, kur pa imazhin nga dhoma e tyre e gjumit në Instagramin me vajze tjetër

Një grua e nervozuar është ndarë nga burri i saj, pasi e kuptoi se ai e kishte tradhtuar me një tjetër, kur një femër postoi në profilin e saj në Instagram një foto me pamje nga dritarja e dhomës së çiftit.

Yulia Agranovych nga Rusia, menjëherë e kuptoi se bëhet fjalë për dhomën e saj pasi nga aty ishte pamja e njëjtë, dhe po ajo pamje ishte publikuar në profilin e një vajze me emrin Vlada Abramovich, transmeton Telegrafi.

Dhe kur vendosi të kontrolloj imazhet tjera të Vladës, ajo zbuloi se në disa prej tyre ishte edhe burri i saj Nazar Grynko.

“Nuk po kërkoja diçka të veçantë, ishte thjesht një mëngjes i mirë si çdo mëngjes tjetër. Si çdo person tjetër në shekullin e 21-të kontrollova profilin tim në Instagram, dhe rastësisht hasa në këtë fotografi. Doli se kjo vajzë dhe unë kemi një numër të madh të ndjekësve të njëjtë. Dhe pasi kontrollova llogarinë e saj, gjeta shumë fotografi interesante, përfshirë edhe atë të burrit tim””, ka deklaruar Yulia nga Shën Petersburgu e cila punon si modele.

Dhe kështu kjo 20-vjeçare vendosi t’i kundërvihet burrit dhe të dashurës së tij.

“Pamje e bukur nga dhoma e bashkëshortit tim”, kishte shkruar ajo në postimin e Vladës.

Fillimisht burri i saj e mohoi faktin duke u munduar të arsyetohet se kinse kishte ftuar disa miq kur u kthyen nga kinemaja. Ai tha se Vlada nuk ishte e dashura e tij, por e një miku të cilin e kishte ftuar së bashku me të në apartament.

“Kur miqtë të vizitojnë nuk qëndrojnë në dhomën e gjumit, por në kuzhinë apo dhomën e pritjes duke pirë qaj të nxehtë”, i kishte shkruar ajo “rivales”.

Pas këtij konfrontimi Vlada kishte mbyllur llogarinë e saj, por më vonë e kishte pranuar në mediat sociale se kishte fjetur me burrin e Yulias.

Prej atij momenti ajo u largua nga apartamenti të cilin dikur e ndante me burrin dhe thotë se kjo ngjarje tashmë i takon të kaluarës. /Telegrafi/


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.