VIP

Vdes super ylli i filmave akcion Jackie Chan!

A është e vërtetë se aktori 59 vjeçar Jackie Chan, i cili i bënte të gjitha stunet e filmave personalisht, kësaj radhe e humbi jetën duke filmuar “Rush Hour 5” ne Austri?

jackie-chan

Jackie Chan është i vdekur” thashethemet janë të gjallë dhe të mira, ashtu si vetë aktori Chan, raportojnë mediat. Përsëri bisedohet se Jackie Chan vdiq duke bërë një prej stunts e tij, këtë herë duke rënë prej një ndërtese 12-katëshe.

Ndryshe nga hera e fundit, Jackie Chan, i cili ishte i lodhur duke bindur botën që ende është gjallë, kësaj radhe ai nuk ka “Tweet” fansat e tij për të informuar ata se ai është ende gjallë.

Por, si radhën e kaluar, të gjitha thashethemet vijne nga burime me reputacion jo stabil.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close