Kronika e ZezeLajmeShqiperia

Vlorë, grabiten dhe dhunohen dy të moshuar

vjedhje1Mbrëmjen e kaluar dy të moshuar nga fshati Dukat i Vlorës janë grabitur dhe goditur brenda në shtëpinë e tyre.

Kjo i ndodh për herë të dytë dy të moshurve, Laçe Hibroj 80 vjeç dhe Selvie Hibroj 77 vjeç.

Hajdutët kanë hyrë nga dritarja e banjës dhe u knaë vjedhur çiftit plot 60 mijë lekë.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button