Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Vlorë, mbytet në det fëmija 6-vjeçar

21

Sezoni veror ka shënuar edhe viktimën e parë në ujrat e Adriatikut. Një fëmijë 6-vjeçar me inicialet A.L ka qënë i shoqëruar nga halla e tij duke bërë plazh dhe për një moment është larguar nga shoqëria e hallës dhe është futur në ujë.
1437216410plazh
Fëmija 6-vjeçar ka qënë duke u larë në zonën e Ujit të Ftohtë, por mesa duket ka qënë fatal për jetën e tij. Edhe pse ndihma e parë është dhënë nga policia, e cila patrullonte me biçikleta në atë zonë, mesa duket 6-vjeçari nuk ka arritur të shpëtojë. Në një njoftim zyrtar të policisë fëmija 6-vjeçar ka humbur jetën gjate transportimit në spitalin rajonal të Vlorës.

Comments are closed.