VIP

Adelina Berisha pa të brendshme

Adoleshentja Adelina Berisha, me një tjetër skandal prej këngëtareje. Pas rastit të modeles shkodrane Angela Martini, e cila doli pa të mbathura në Neë York, këngëtarja Adelina Berisha është fotografuar gjatë performancës së një koncerti krejt pa të brendshme. Ajo jo vetëm që guxoi të hiqte veshjet e brendshme, por ka mbajtur veshur një fustan super të shkurtër që i nxirrte gjithçka në pah.
Fotot që zbulojnë pjesë “të tepërta” të trupit të saj, janë bërë publike, ndërsa nuk ka pasur ende një reagim nga këngëtarja kosovare. Mediat tiranase ditë më parë ironizuan me këngëtaren duke e quajtur “fëmijë dhe askushi” megjithë pretendimet e saj për tu sjell si e rritur.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button