Adelina Berisha pa të brendshme

Adoleshentja Adelina Berisha, me një tjetër skandal prej këngëtareje. Pas rastit të modeles shkodrane Angela Martini, e cila doli pa të mbathura në Neë York, këngëtarja Adelina Berisha është fotografuar gjatë performancës së një koncerti krejt pa të brendshme. Ajo jo vetëm që guxoi të hiqte veshjet e brendshme, por ka mbajtur veshur një fustan super të shkurtër që i nxirrte gjithçka në pah.
Fotot që zbulojnë pjesë “të tepërta” të trupit të saj, janë bërë publike, ndërsa nuk ka pasur ende një reagim nga këngëtarja kosovare. Mediat tiranase ditë më parë ironizuan me këngëtaren duke e quajtur “fëmijë dhe askushi” megjithë pretendimet e saj për tu sjell si e rritur.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*