s Adelina Berisha Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adelina Berisha

Adelina Berisha nuk don të ndalet

Adelina Berisha nuk don të ndalet

Bukuroshja shqiptare, Adelina Berisha, ka deklaruar se ajo është në formë shumë të mirë dhe se do të vazhdojë të punojë për projekte të reja. Këngëtarja seksi, e cila publikoi… Read more »

Shqiptarja që përfaqëson Belgjikën në Miss Asia Pacific World

Shqiptarja që përfaqëson Belgjikën në Miss Asia Pacific World

Bukuroshja Miss Benelux, Adelina Berisha është përzgjedhur Miss Asia Pacific World Belgium dhe ajo do të përfaqësojë Belgjikën në këtë kompeticion të bukurosheve. Berisha është 18 vjeçare dhe është kandidatja… Read more »

Adelina Berisha provokuese dhe në dimër

Adelina Berisha provokuese dhe në dimër

Këngëtarja bukuroshe e cila ditë më parë rrëfeu se të gjithë djemtë i thonë se është shumë seksi, këtë dimër sapo ka realizuar një set fotografik shumë seksi. Sërisht mediat… Read more »

Adelina Berisha reagon per fotot

Adelina Berisha reagon per fotot

Adelina Berisha, e cila ishte në qendër të vëmendjes në media për disa foto ku ajo dukej pa të brendshme, ka reaguar menjëherë për postimin e këtyre fotove duke thënë… Read more »

Adelina Berisha pa të brendshme

Adelina Berisha pa të brendshme

Adoleshentja Adelina Berisha, me një tjetër skandal prej këngëtareje. Pas rastit të modeles shkodrane Angela Martini, e cila doli pa të mbathura në Neë York, këngëtarja Adelina Berisha është fotografuar… Read more »

Noizy organizon party me VIP-a për promovimin e albumit të ri

Noizy organizon party me VIP-a për promovimin e albumit të ri

Këngëtari i muzikës rap, Noizy, u ka bërë një ftesë shumë speciale miqve të tij artistë dhe fansave të enjten në mbrëmje, ndërsa ka promovuar mixtape-n me titull “Living your… Read more »