VIP

Whitney Houston rikthehet në rehabilitim

Whitney Houston është kthyer sërish në një qendër rehabilitimi për të mposhtur problemet e saj me drogën dhe alkoolin.

Lajmin e ka bërë të ditur agjentja e këngëtares 47-vjeçare.

Për momentin nuk dihet ende se ku është shtruar dhe se sa do të zgjasë procesi i rehabilitimit të Whitney Houston.

Në vitin 2009 këngëtarja ishte shprehur se i kishte dhënë fund përdorimit të kokainës dhe se ishte plotësisht e pastër.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close