LajmeMaqedoniaPolitika

Xhafer Ukshini e godet ashpër Nevzat Bejtën

Xhafer Ukshini, vëllau i Sami Ukshinit- Komandant Sokolit ka reaguar ndaj lajmit të botuar në agjencinë e lajmeve INA me titull: Bejta del nga kontrolli kur i përmendet Kumanova, ofendon Selmanin

foto-13-620x3491

“Mua me vjen shum keq prej zotri Selmanit se si dilet ne debat televiziv me një njeri te smure mendrisht siq është Bejta,kur një njeri si ai dihet tani me qe gjithe jeten genjen dhe tradhton popullin shqiptar ne bashkpunim me njerezit e partis së tij.Këta injoranta e te pa shkolluar servila te armikut dhe bashkepunetor te vyer te Nikolla Grujevskit kane bere me mija deme shqiptarve dhe dalin e folin per reforma,sa pergjime kan dal jane shume pak sa e sa dote dalin qe populli ta kuptoj njëher e mir se kush ika udhëhequr deri tani”, është shprehur ai.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button