s Xhafer Ukshini e godet ashpër Nevzat Bejtën | www.Zemra.Org

Xhafer Ukshini e godet ashpër Nevzat Bejtën

Xhafer Ukshini, vëllau i Sami Ukshinit- Komandant Sokolit ka reaguar ndaj lajmit të botuar në agjencinë e lajmeve INA me titull: Bejta del nga kontrolli kur i përmendet Kumanova, ofendon Selmanin

foto-13-620x3491

“Mua me vjen shum keq prej zotri Selmanit se si dilet ne debat televiziv me një njeri te smure mendrisht siq është Bejta,kur një njeri si ai dihet tani me qe gjithe jeten genjen dhe tradhton popullin shqiptar ne bashkpunim me njerezit e partis së tij.Këta injoranta e te pa shkolluar servila te armikut dhe bashkepunetor te vyer te Nikolla Grujevskit kane bere me mija deme shqiptarve dhe dalin e folin per reforma,sa pergjime kan dal jane shume pak sa e sa dote dalin qe populli ta kuptoj njëher e mir se kush ika udhëhequr deri tani”, është shprehur ai.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.