s Xhakartës i përqafohet burri me një femër tjetër!

Xhakartës i përqafohet burri me një femër tjetër! Ky është reagimi i saj!

Seriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun,

Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë atraktive.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Qabin dhe Sasën, ku ata të dy po duken shumë të afërt me njëri-tjetrin…


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.