VIP

Xhakartës i përqafohet burri me një femër tjetër! Ky është reagimi i saj!

Seriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun,

Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë atraktive.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Qabin dhe Sasën, ku ata të dy po duken shumë të afërt me njëri-tjetrin…

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button