VIP

“Bomba” Kady McDermott!

Kady McDermott shijoi së fundmi rrezet e diellit në Dubai dhe Tajlandë.

Sipërmarrësja e fitness-it nuk ka nguruar të postojë disa foto të reja nga pushimet e saj në Instagram e veshur me bikini.

Bukuroshja 20 vjeçare ka vërtetuar se është një “bombë” e vërtetë teksa është shfaqur tepër në formë.

 

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button