s “Bomba” Kady McDermott! | www.Zemra.Org

“Bomba” Kady McDermott!

Kady McDermott shijoi së fundmi rrezet e diellit në Dubai dhe Tajlandë.

Sipërmarrësja e fitness-it nuk ka nguruar të postojë disa foto të reja nga pushimet e saj në Instagram e veshur me bikini.

Bukuroshja 20 vjeçare ka vërtetuar se është një “bombë” e vërtetë teksa është shfaqur tepër në formë.

 


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.