VIP

Zajmina me foto të reja super sexy

Zajmina Vasjari na ka rikujtuar se është njëra prej vajzave më sexy shqiptare duke realizuar një set të ri fotografish.

Këngëtarja nga Shqipëria, e cila njihet si njëra ndër këngëtarët me linja të përkryera të trupit, këto ditë ajo ka realizuar disa fotografi të reja, të cilat sipas mediave shqiptare, janë realizuar gjatë xhirimeve të videoklipit të saj të ri.

Kënga e saj më e re titullohet “Po ta dija”, e cila është realizuar nga kompozitori Flori Mumajesi dhe për të cilën Zajmina ka realizuar edhe një videoklip i cili do të publikohet së shpejti.

Në pamjet e reja bukuroshja vjen me veshje plazhi. Edhe pse është klip vere dhe me muzikë ritmike, kënga e re e Zajminës i dedikohet dashurisë dhe do të prekë zemrat e atyre që kanë përjetuar ndarjen dhe humbjen e dashurisë.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close