VIP

Zajmina Vasjari buzë më buzë me Fjolla Morinën

Kengetarja Zajmina Vasjari ka disa kohe qe ka “humbur” per fansat, sepse gjate kesaj vere ajo eshte angazhuar me se shumti ne mbremje muzikore, kryesisht ne Kosove dhe nuk ka dale me nje klip per muajt e nxehte.

Por ne kete foto qe shihet, kengetarja eshte shnderruar serish ne bjonde, shihet duke u puthur ne menyre shume intime me kengetaren Fjolla Morina, me te cilen ka nje miqesi te vecante. Vajzat jane aq prane me njera tjetren, sa gati puthja e tyre e shkembyer sic duket ne buze, mund te konsiderohet si lesbike.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close