s Zbulohet gafa e policisë maqedonase, video është montazh? (Video) | www.Zemra.Org

Zbulohet gafa e policisë maqedonase, video është montazh? (Video)

Në videon e postuar nga policia maqedonase ku të “dorëzuarit” shfaqen për fotografim, shfaqet diçka shumë e dyshimtë.
1431286995
Në sekondën e tetë të videos polici që urdhëron pengun të rrotullohet shihet se ka të veshur rrobë të bardhë, i njëjtë me atë që e ka një i burgosur tjetër nga minuta e dytë.

Këto pamje kanë shtuar dyshimet se video është një montazh.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.