KosovaKronika e ZezeLajme

Zhduket një vajzë dhe një djalë në Pejë e Vushtrri

Dy persona njëri nga Peja tjetri nga Vushtrria, janë raportuar si të zhdukur në Policinë e Kosovës.

Rasti i parë ka ndodhur në Pejë, ku ankuesja femër kosovare ka raportuar se, viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Rasti i tjetër ka ndodhur në Vushtrri. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se nga 18 marsi është larguar nga shtëpia viktima femër kosovare dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button