s Zhvishet rumunia superseksi, rritet temperatura në rrjet | www.Zemra.Org

Zhvishet rumunia superseksi, rritet temperatura në rrjet

Quhet Madalina Ghenea dhe është një aktore dhe modele rumune. Ajo është zgjedhur për të qenë prezantuese në festivalin italian të kënkës “San Remo”.

Por kuriozët kanë kërkuar në të kaluarën e saj ku ajo ka luajtur disa role mjaft erotike në filma.

Fotot e saj kanë bërë menjëherë xhiron e rrjetit.

[wp-like-locker]

[/wp-like-locker]


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.