VIP

Zhvishet rumunia superseksi, rritet temperatura në rrjet

Quhet Madalina Ghenea dhe është një aktore dhe modele rumune. Ajo është zgjedhur për të qenë prezantuese në festivalin italian të kënkës “San Remo”.

Por kuriozët kanë kërkuar në të kaluarën e saj ku ajo ka luajtur disa role mjaft erotike në filma.

Fotot e saj kanë bërë menjëherë xhiron e rrjetit.

[wp-like-locker][portfolio_slideshow id=21556][/wp-like-locker]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button