SportVIDEO

20 vjeçarja leksion femrave, ja si të keni vithet perfekte (VIDEO)

Kudo që shkon është mëse e njohur dhe vet Rihana është një ndjekëse e saj. 20 vjeçarja Jen Selter nga New York City ka më shumë se 1.3 milion ndjekës në Instagram në emrin @jenselter dhe këtë sukses ja dedikon formave fizike, posaçërisht vitheve.

Për shumë ajo mbetet një inspiruese e regjimit fitnes. Në një intervistë për New York Post ajo pranon se është e njohur kudo për shkak se formulës që pretendon të ketë zbuluar për të patur vithet sa më seksi.

634x632

Shikoni komplet videon ne vazhdim:
[wp-like-locker] [/wp-like-locker]

zemraorg
Back to top button