Lajme

A do të jetë Nora Istrafi mysafire në emisionin e Robertit? (VIDEO)


Pyetjeve provokative të emisionit Prive sonte iu ka përgjigjur Eriona Sejdiu, bashkëprezantuese me Robert Berishën në emisionin argëtues ‘Robi plaket kur don vet’.

Kur e humbi virgjërinë, a është në lidhje dhe a do të jetë Nora Instrafi mysafire e ish-burrit në të njejtin emision?

Këto, por jo vetëm i kuptoni në videon më poshtë.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button