s Adnan Daci – Kur Ta Bajm Djalin Synet (VIDEO) | www.Zemra.Org

Adnan Daci – Kur Ta Bajm Djalin Synet (VIDEO)

Gjithe diten punoj
gjithe naten mendoj
kur ta bajm synet djalin
me cka do ta n’drrojm

kur ta bajm synet djalin
me cka do ta n’drrojm

seter e pantoll
kmish e xhemedan
kur ti del babes perpara
sikur kapetan

kur ti del babes perpara
sikur kapetan

gjithe diten punoj
gjithe naten mendoj
kur ta bajm synet nipin
me cka do ta n’drrojm

kur ta bajm synet nipin
me cka do ta n’drrojm

seter e pantoll
e jelek te zi
kur ti del dajes perpara
veshur si zotni

kur ti del dajes perpara
veshur si zotni


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.