MuzikeVIDEO

Albanian Dance Megamix – Albanian Party Music 2012

Albanian Dance Megamix – Albanian Party Music.

Ryva Kajtazi – Hajde zemer 00:16
Xhensila – Dikush te do 03:26
Albina – A me ndjen sot 06:02
Sabina Dana – Motivi je ti 09:04
Soni Malaj – Nen lekuren tende 12:37
Ryva Kajtazi – Te kam prane 15:47
Zaimina Vasjari – Po ta dija 18:45
Besa – Always on my mind 21:59
Dr. Flori – Canake 25:13
Anila ft Dr. Flori – Ca po menon 27:17
Premtimi – Elektrizoje 29:19
Toni ft. Shpat Kasapi – Si diamant 32:29
Dritan Egriu – Alone 35:39
Elvana Gjata – Afer dhe larg 39:06

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ja vlen te lexoni
Close
Back to top button