VIP

Alicia Silverstone pret fëmijën e saj të parë

Aktorja Alicia Silverstone do të bëhet nënë për herë të parë.

Lajmin e bëri të ditur përfaqësuesi i saj për revistën ‘People’.

34-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj Christopher Jarecki, 40-vjeçar, u martuan pas tetë vitesh fejesë në vitin 2005.

‘Kam që në moshën 2-vjeçare që pres të bëhem nënë. Jam e destinuar për këtë rol”, deklaroi Silverstone në një intervistë në prill të vitit të kaluar.

Silverstone ka qenë protagoniste në filmin ‘Batman & Robin’, ku interpretonte personazhin e ‘Batgirl’.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close