s Dafina Zeqiri gati për videoklip të ri | www.Zemra.Org

Dafina Zeqiri gati për videoklip të ri

Dafina Zeqiri pas suksesit të këngës së saj të fundit “Supernova” së shpejti do vijë edhe me një videoklip të ri.
Kështu paralajmrojnë administratorët e faqes zyrtare të saj në Facebook, ”DafinaDuffye M1?.

Njëra ndër këngëtaret më te mira për momentin, Dafina edhe kësaj rradhe ka vendosur që videoklipin ta xhirojë jashtë vendit, saktësisht në Los Angeles të SHBA-ve.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.