s Eli Fara, shume seksi ne klipin e ri | www.Zemra.Org

Eli Fara, shume seksi ne klipin e ri

Ajo edhe tre muaj dhe rrumbullakon numrin 45 në vitet e saja, e megjithëse duket shumë e re. Jo vetëm që nuk ka shanse ndonjë tjetër moshatare e saj në skenën muzikore të krahasohet me të, por dhe këto 25 vjeçaret i ka bërë të ikin e të fshihen përpara bukurisë së saj.

Nuk e besoni, aq e re dhe shumë seksi, saqë mund ta ngatërroni kur shikoni reklamimin e gjoksit të saj me Gentën, Dafinën, Elvanën  e shumë vajza të tjera të reja në muzikën shqiptare.

I gjithë ky koment vjen ashtu siç po e shihni falë videos të re të këngëtares Eli Fara, që ka ardhur këto ditë. Kënga mban titullin “Vetëm sonte” me tekst të Pirro Çakos dhe muzikë të Adi Hilës, ndërsa realizimi i klipit është bërë në Tiranë nga produksioni “Max Production”.

Nuk dihet nëse këngëtarja 45-vjeçare ka bërë ndonjë ndërhyrje në gjoksin e saj, ku në video bie shumë në sy.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.