MuzikeVIDEOVIP

Eli Fara, shume seksi ne klipin e ri

Ajo edhe tre muaj dhe rrumbullakon numrin 45 në vitet e saja, e megjithëse duket shumë e re. Jo vetëm që nuk ka shanse ndonjë tjetër moshatare e saj në skenën muzikore të krahasohet me të, por dhe këto 25 vjeçaret i ka bërë të ikin e të fshihen përpara bukurisë së saj.

Nuk e besoni, aq e re dhe shumë seksi, saqë mund ta ngatërroni kur shikoni reklamimin e gjoksit të saj me Gentën, Dafinën, Elvanën  e shumë vajza të tjera të reja në muzikën shqiptare.

I gjithë ky koment vjen ashtu siç po e shihni falë videos të re të këngëtares Eli Fara, që ka ardhur këto ditë. Kënga mban titullin “Vetëm sonte” me tekst të Pirro Çakos dhe muzikë të Adi Hilës, ndërsa realizimi i klipit është bërë në Tiranë nga produksioni “Max Production”.

Nuk dihet nëse këngëtarja 45-vjeçare ka bërë ndonjë ndërhyrje në gjoksin e saj, ku në video bie shumë në sy.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button