VIP

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Pozimi pa mbathje në ndarjen e cmimeve të modës CFDA i ka dhënë famën e paimagjinueshme topmodeles shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Amerikë.

Megjithëse fotot ishin skandal i vërtetë, bukuroshja shqiptare ka vazhduar të ecë para duke mbajtur kokën lart dhe polemikave duke iu përgjigjur me sharm dhe bukuri.

Anxhela Martini është topmodelja më e klikuar në Google për muajin qershor duke ia kaluar supermodeleve më të bukura në treg për momentin, si Gisele Bundchen, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel.

E gjitha në CDFA ishte tërësisht e pafajshme, por me cfarë ka ndodhur mund të them vetëm se po kthej limonët në limonadë.”

Anxhela Martini ka pozuar për revistën Love Cat. Ja disa nga fotot e setit mahnitës të përgatitura nga kjo revistë për këtë verë. Fotot janë publikuar ekskluzivisht nga faqja online globalgrind.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button